Vooropleiding Theater Nederland 020 78 555 01 mail 06 474 26 474

LesroosterToneelschool Traject 2018-2019

De lessen van het Toneelschool Traject starten elk jaar in oktober (de voorselectielessen starten eind augustus). De lessen van het traject vinden plaats op maandagavond, dinsdagen overdag en ’s avonds en woensdagen overdag en ’s avonds.
Tijden overdag: 10.00 – 17.00 en van 19.00 – 22.00. In het totaal heb je minimaal 270 lesuren gedurende het seizoen.

Ieder jaar wordt in oktober de definitieve selectie bekendgemaakt van de deelnemers van het Toneelschool Traject.

Door auditie te doen of selectielessen te volgen kom je in aanmerking voor het Toneelschool Traject.

 

Scroll naar beneden voor het lesrooster 2018-2019

 

Docenten Toneelschool Traject 2018 2019
Sadettin Kirmiziyüz = SK
Ward Kerremans = WK
Lieke Rosa-Altink = LRA
Camilla Siegertsz = CS
Esgo Heil = EH
Laura de Geest = LG
Lottie de Bruijn =LB
Mark Ram = MR
Hein vd Heijden = HH
Yvette Fijen = YF
Ernst Braches = EB
Woody Richardson = WR

 

BLOK 1

dag
datum
10.00-13.00
14.00-17.00
19.00-22.00
dinsdag
30 oktober
Lieke-Rosa Altink
Esgo Heil
Mark Ram
woensdag
31 oktober
Camilla Siegertsz
Mark Ram
Hein vd Heijden
dinsdag
6 november
Lieke-Rosa Altink
Esgo Heil
Mark Ram
woensdag
7 november
Camilla Siegertsz
Yvette Fijen
Hein vd Heijden
dinsdag
13 november
Lieke-Rosa Altink
Esgo Heil
Mark Ram
woensdag
14 november
Camilla Siegertsz
Mark Ram
Hein vd Heijden
dinsdag
20 november
Lieke-Rosa Altink
Esgo Heil
Mark Ram
woensdag
21 november
Camilla Siegertsz
Sadettin Kirmiziyüz
Hein vd Heijden
dinsdag
27 november
Lieke-Rosa Altink
Esgo Heil
Mark Ram
woensdag
28 november
Camilla Siegertsz
Sadettin Kirmiziyüz
Hein vd Heijden
dinsdag
4 december
Woody Richardson
Ernst Braches
Mark Ram
woensdag
5 december
Monologen
Sadettin Kirmiziyüz
dinsdag
11 december
Ward Kerremans
Monologen
Mark Ram
woensdag
12 december
Ward Kerremans
Sadettin Kirmiziyüz
dinsdag
18 december
Ward Kerremans
Monologen
Mark Ram
woensdag
19 december
Ward Kerremans
Sadettin Kirmiziyüz
dag
datum
10.00-13.00
14.00-17.00
19.00-22.00
dinsdag
30-10
LRA
EH
MR
woensdag
31-10
CS
MR
HH
dinsdag
6-11
LRA
EH
MR
woensdag
7-11
CS
YF
HH
dinsdag
13-11
LRA
EH
MR
woensdag
14-11
CS
MR
HH
dinsdag
20-11
LRA
EH
MR
woensdag
21-11
CS
SK
HH
dinsdag
27-11
LRA
EH
MR
woensdag
28-11
CS
SK
HH
dinsdag
4-12
WR
EB
MR
woensdag
5-12
MR
SK
dinsdag
11-12
WK
MR
MR
woensdag
12-12
WK
SK
dinsdag
18-12
WK
MR
MR
woensdag
19-12
WK
SK

 

BLOK 2

dag
datum
10.00-13.00
14.00-17.00
19.00-22.00
dinsdag
15 januari
Lottie de Bruijn
Laura de Geest
Mark Ram
woensdag
16 januari
Laura de Geest
Lottie de Bruijn
dinsdag
22 januari
Lottie de Bruijn
Laura de Geest
Mark Ram
woensdag
23 januari
Laura de Geest
Lottie de Bruijn
dinsdag
29 januari
Lottie de Bruijn
Laura de Geest
Mark Ram
woensdag
30 januari
Laura de Geest
Lottie de Bruijn
dinsdag
5 februari
Lottie de Bruijn
Nog nader
Mark Ram
woensdag
6 februari
Nog nader
Lottie de Bruijn
dinsdag
12 februari
Lottie de Bruijn
Nog nader
Mark Ram
woensdag
13 februari
Nog nader
Lottie de Bruijn
dinsdag
19 februari
Mark Ram
woensdag
20 februari
dinsdag
26 februari
Mark Ram
woensdag
27 februari
dinsdag
5 maart
Mark Ram
woensdag
6 maart
Dag
datum
10.00-13.00
14.00-17.00
19.00-22.00
dinsdag
15-01
LB
LG
MR
woensdag
16-01
LG
LB
dinsdag
22-01
LB
LG
MR
woensdag
23-01
LG
LB
dinsdag
29-01
LB
LG
MR
woensdag
30-01
LG
LB
dinsdag
5-02
LB
NN
MR
woensdag
6-02
NN
LB
dinsdag
12-02
LB
NN
MR
woensdag
13-02
NN
LB
dinsdag
19-02
MR
woensdag
20-02
dinsdag
26-02
MR
woensdag
27-02
dinsdag
5-03
MR
woensdag
6-03